Ready&Go! — це досвідчена команда професіоналів, яка вирішує завдання будь-якої складності, що стосуються сфери пасажирських перевезень та технічного обслуговування заходів.

З року в рік наші партнери обирають відповідальність та ефективність професіоналів Ready&Go!

З нами все надзвичайно просто!

Вадим Іващенко
Засновник Ready&Go!
Наші послуги
Пасажирські
перевезення
Прийом іноземних
делегацій
Конференції
Ділові поїздки
і відрядження
Технічне
обслуговування
заходів
Корпоративні
заходи
Прес-конференції
Прес-тури

З 2008 року компанія Ready & Go! працює на ринку конференц-сервісу та зарекомендувала себе як надійний партнер з бездоганною репутацією, професійною командою, великою технічною базою та прагненням надавати послуги тільки високої якості!

Оренда обладнання. Київ. Україна

Ми пропонуємо в оренду власний асортимент сучасного і високотехнологічного обладнання для будь-якого формату заходів. Також наша інженерна служба надає комплексні професійні послуги з технічного обслуговування заходів: конференцій, конгресів, форумів, симпозіумів, тренінгів, з’їздів, майстер-класів та корпоративних заходів локального і міжнародного масштабів.

Пасажирські перевезення. Київ. Україна

До послуг наших клієнтів власний автопарк легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів і команда досвідчених водіїв з великим стажем роботи та відмінним знанням англійської мови. Прокат і оренда авто різного класу, в зручний час і за хорошими цінами!

Напишіть нам